| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 3 tonluk kazık makinesi |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 9ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| ad | Riper Eklentisi |
| tip | Ekskavatör Hidrolik Riper |
| renk | Müşteri Gerekli |
| Şart | Yeni% 100 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Hidrolik, mekanik |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Malzeme | Q345B/Q460/Q460+Q345B,Çelik |
| Tip | Ekskavatör tırmığı, standart |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygulama | kazı |
|---|---|
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kesme genişliği | 800-1200mm |
| Garanti | 3 ay |
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
|---|---|
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Garanti | 3 ay |
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| Uygulama | kazı |
| Garanti | 3 ay |
|---|---|
| Uygulama | kazı |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| Kesme genişliği | 800-1200mm |
| Uygulama | kazı |
|---|---|
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
| Garanti | 3 Aylık |
| Cutting Height | 10mm-180mm |
|---|---|
| Warranty | 3 Months |
| Material | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| Durability | High |
| Teeth Type | Tungsten/Rock/Sharp Teeth |