| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | taleplerine bağlı |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355 |
| Başvuru | ekskavatör |
| Tip | Hidrolik |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| oem | Mevcut |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Kodu | 84314100 |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| İşletim ağırlığı | 800kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Renk | taleplerinize bağlı, Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q345B,Q345B+NM400,NM400 |
| Başvuru | Ekskavatör, madencilik, tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını, çeyrekleme vb., ekskavatör çapı 60mm' |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Malzeme | Q355 |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| Özellik | Yüksek Darbe Dayanımı |
| Adedi | 1 parça |
| Uygun | 1-120t Ekskavatör |
| İşletim ağırlığı | 800kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0.1m3-1.5m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |