| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | SB81 |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | SB40'tan SB81'e |
| Ürün adı | Hidrolik / Manuel hızlı bağlantı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Hidrolik kırıcı |
|---|---|
| anahtar kelime | SB20 SB40 |
| Uygun model | PCerpillr PC306 PC312 |
| Özellikler | Hidrolik |
| keski | 75-120mm |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |