| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Malzeme | Q355MN |
| Uygun | 1-50t Ekskavatör |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| paket | Ahşap Kasa Ambalajı |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| oem | DAİREMİZ |
| Paketleme | Ahşap Palet veya Özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Ürün adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Tip | İnşaat Yedek Parçaları |
| Malzeme | HARDOX400/500 |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Uygun | 1t-50t Ekskavatör |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| model | Müşteri Gerekli |
| tip | 10-50 Tonluk Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| paket | Özelleştirilmiş kutu |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Ürün adı | ekskavatör kaya patlaması |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Garanti Sonrası Hizmet | Çevrimiçi servis |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | çevrimiçi |
| Ürün Adı | Ekskavatör mega kaya patlaması |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| İhtiyaçları | 45-59ton ekskavatör |
| OEM | Kullanılabilir |