| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kova kapasitesi | 0.4Cbm |
| Ürün adı | Ekskavatör Uzun Bom ve Kol |
| Uzunluk | 13-18 metre uzunluğunda bom |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | madencilik |
| Malzeme | HD785 / Q355B |
| Ürün Adı | 29m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Bucket Capacity | 1.5-2m³: Customized |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindiri |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | Hidrolik Yağ Silindiri |