| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Ekskavatörler Kaya Bomu |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | Ekskavatör Bom Kepçe Kolu |
| Ürün Adı | Ekskavatör yığını bum |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 50 tonluk bir ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/WELDOC/STRENX |
| OEM | Kullanılabilir |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Ürün Adı | 20M Kazıcı teleskopik kolu |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | 27m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Ürün Adı | 18M kazıcı teleskopik kolu |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | 24 metrelik kazıcı teleskopik kolu |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | 25M kazıcı teleskopik kolu |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Material | Q355B/Q690/HG785/WELDOX/STRENX |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |