| Renk | müşteri gerekli |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 30 Ton |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 3850kg |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım servisi |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 10-30Ton |
| Uygulama | Hitachi PC Hyundai Ekskavatör |
| Malzeme | Q345B / 16Mn |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme tipi | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Malzeme Sertliği | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (hardox500) |
| kova genişliği | 24 inç, 48 inç |
|---|---|
| Kova Uzunluğu | 1200 mm |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| alaşım | Yüksek güç |
| Tip | kaya kovası |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 30 tonluk ekskavatör |
| Kapasite | 2.2M3 |
|---|---|
| alaşım | Yüksek güç |
| Tip | kaya kovası |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun | 30 tonluk ekskavatör |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| garanti | 1 yıl |
| Boyut | Özel Boyut |
| Ürün Adı | ekskavatör yıkım bomu |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Uzunluk | 18m; Özelleştirilmiş |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 10-30Ton |
| Başvuru | çiftlikler, Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Malzeme | Q345B/16MN |