| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| kova genişliği | 24 inç, 48 inç |
|---|---|
| Kova Uzunluğu | 1200 mm |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Renk | Sarı, müşteri gerekli |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Ağırlık | 2745 |
| Uygun ekskavatör (ton) | 60ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Kepçe |
|---|---|
| Uygun | 10ton ekskavatör |
| Moq | 1 set |
| Malzeme | Q355/NM400/Hardox 450 |
| Kapasite | 0.25-0.5m³ |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Ürün adı | Ekskavatör Güdük Riper |
|---|---|
| Renk | Sarı |
| Tip | mini ekskavatör sökücü |
| Başvuru | Buldozer |
| Uygun | 10-30 Ton Ekskavatör |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | ekskavatör Ataşmanları |
| Hareketli tip | Tekerlekli Ekskavatör |
| Renk | Müşteri gerekli |
|---|---|
| isim | ekskavatör sökücü |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Uygun ekskavatör | 10-30 ton |
| OEM | Ekskavatör Kepçe Ripper |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Tip | hendek kovası |
| Kapasite | 0.1-8.7cbm |
| Genişlik | 800mm-1000mm |
| İsim | Ekskavatör Temiz Kanal Açma Kovası |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme tipi | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Malzeme Sertliği | 163-187 HB (Q355B), 400 HB (NM400), 470-500 HB (hardox500) |