| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Uygulama | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek |
| Uygun olmak | 3 tonluk kazık makinesi |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Uygun olmak | 6 tonluk ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Uygun olmak | 10ton ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Tip | 2,5~30 Ton |
| Paketleme | Ahşap palet |
| İş baskısı | 120-180kg/cm2 |
| Ürün Adı | 26m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| Renk | Müşteri gerekli |
|---|---|
| İsim | ekskavatör sökücü |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Uygun ekskavatör | 1-20 Ton |
| OEM | Ekskavatör Kepçe Ripper |