| Ürün adı | Kapaklı Kova |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | Ekskavatör Fırça Tırmığı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Ürün adı | Ekskavatör Hızlı Hitch |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Ürün adı | Ekskavatör Hızlı Hitch |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| OEM | Destek |