| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Kapaklı Kova |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Başvuru | kazılan kaya |
|---|---|
| alaşım | Yüksek güç |
| Tip | kaya kovası |
| Malzeme | Q355B + NM400 |
| Uygun | 30 tonluk ekskavatör |
| Tip | 2,5~30 Ton |
|---|---|
| Paketleme | Ahşap palet |
| İş baskısı | 120-180kg/cm2 |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışı Servis Makinaları |
| Uygun | 5-120T |
| Başvuru | ekskavatör kepçesi |
|---|---|
| Ürün adı | başparmak kova |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Durum | %100 yeni |
| paket | Standart Paket |
| kova genişliği | 24 inç, 48 inç |
|---|---|
| Kova Uzunluğu | 1200 mm |
| Ağırlık | 1000 kg |
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Sertlik (q355b) | 163-187 HB |
| Ağırlık | 1000 |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 20ton, 30ton |
| Kova tipi | standart kova |
| Malzeme | Q355B, NM400, Hardox500, HG785D |
| Sertlik (HB) | 163-187 (Q355b), 400 (NM400), 470-500 (Hardox500) |
| Ürün adı | Ekskavatör standart Kepçe |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kalite |
| CertifiPCion | CE ISO9001 |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Malzeme | Q355B,NM360,HARDOX-500 |
| Ürün adı | Ekskavatör Ağır Hizmet Kovası |
|---|---|
| paket | Standart paket |
| OEM | mevcut |
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek kalite |