| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
|---|---|
| Weight | 220-3800kg |
| Quality | High-quality |
| Color | Yellow/customizable |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Video teknik destek, Çevrimiçi destek, Saha bakım ve onarım hizmeti |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 13-35Ton |
| Başvuru | Hafif işler |
| Malzeme | Q345B/16MN |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Thumb Type | Hydraulic |
| Weight | 220-3800kg |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| İşletim ağırlığı | 800kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Kalite | Yüksek kalite |
|---|---|
| Ağırlık | 220-3800kg |
| Ürün adı | Ekskavatör başparmak kovası |
| Renk | Sarı/özelleştirilebilir |
| Kova kapasitesi | 0,25-4,3 Metreküp |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| isim | ekskavatör yol sökücü |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Uygun ekskavatör | 1- 8 tonluk ekskavatör |
| levha kalınlığı | 50mm-120mm |
| Uygulama | hardpan kazma ve yükleme |
| Color | Yellow/customizable |
|---|---|
| Quality | High-quality |
| Bucket Capacity | 0.25-4.3 Cubic Meters |
| Warranty | 1 Year |
| Gripping Capacity | 3-70 Tons |
| Ürün Adı | Ekskavatör iskelet kepçesi |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör kepçesi |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Satış sonrası hizmet | Online Destek |
| Garanti sonrası servis | Çevrimiçi Destek Video Teknik Destek |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |