| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Ekskavatör Ekli, taş veya hurda, ahşap, atık metaller |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay-12 ay |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Malzeme | Q345B |
| Ağırlık | 200-1500kg |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | Yürüyen Merdivenler,Ağır,Asansör Parçaları,Dış Mekan Ağır Hizmet,A6/TSR |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| hız | 0,5m/sn,0,5m/sn veya 0,65m/sn,0,5m/sn-0,75m/sn,0,5m/sn kök asansöre |
| Ürün adı | Yürüyen Merdiven, Yürüyen Merdiven Parçaları Alüminyum Yürüyen Merdiven Basamağı, açık ağır hizmet t |
| Öğe adı | Yürüyen Merdiven Basamak Zinciri, Yürüyen Merdiven dışında, Toplu Taşıma Ağır Hizmet yürüyen merdive |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 3T-50T |
|---|---|
| Uygulama | yoğun, sert paketlenmiş malzemenin kırılması |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Liman | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| standart kova | 0.6m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |