| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün Adı | 29m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Bucket Capacity | 1.5-2m³: Customized |
| Ürün Adı | 16M kazıcı teleskopik kolu |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 20-22ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 0.4m³: Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | 28m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |