| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | Yürüyen Merdivenler,Ağır,Asansör Parçaları,Dış Mekan Ağır Hizmet,A6/TSR |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| hız | 0,5m/sn,0,5m/sn veya 0,65m/sn,0,5m/sn-0,75m/sn,0,5m/sn kök asansöre |
| Ürün adı | Yürüyen Merdiven, Yürüyen Merdiven Parçaları Alüminyum Yürüyen Merdiven Basamağı, açık ağır hizmet t |
| Öğe adı | Yürüyen Merdiven Basamak Zinciri, Yürüyen Merdiven dışında, Toplu Taşıma Ağır Hizmet yürüyen merdive |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Kapasite | 0.25-4.3 cbm. |
|---|---|
| Kesme Yüksekliği | 10mm-180mm |
| Uygulama | kazı |
| Kesme genişliği | 800-1200mm |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |