| Ürün Adı | Ekskavatör Hızlı Askı |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Çukur kazı makinesi kullanımı |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Malzeme | NM400 |
|---|---|
| Uygun | EC240B Ekskavatör |
| Tip | Zor görev |
| Garanti | 6 ay |
| Şart | Yeni |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | ekskavatör |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| oem | Mevcut |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Hs Kodu | 84314100 |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Ürün adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | çevrimiçi |
| Ağırlık | 200-4500 Kg |
| Garanti | 1 yıl |
| paket | Standart paket |
| Ürün Adı | Ekskavatör Kütük Sökücü |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Garanti | 1 yıl |
| Paket | Karton |
| Uygulama | ekskavatör |