| Uygulama | 40-100 ton Ekskavatör |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Şart | % 100 yeni |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 20000 mm |
| Malzeme | Q355+Aşınmaya dayanıklı malzeme |
|---|---|
| Renk | senin gerektiği gibi |
| Ağırlıklar | 1-15Ton |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| paket | Standart Paket/Gerektiği gibi |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |