| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindiri |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | Hidrolik Yağ Silindiri |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Ekskavatörler Bom Kepçe Kolu |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| oem | Destek |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Başvuru | Paletli Ekskavatör, Ekskavatör / Yükleyici, Yükleyici, Buldozer vb., Ekskavatör takılı |
| Tip | Ekskavatör Yedek Parçaları,Taş Kovası,Ekskavatör Kovası,Tarımsal Ormancılık İzleme Sistemi,Ahşap Kıs |
| Malzeme | Q345B,400+Diğer Markalar Standart Aşınma Malzemeleri.,Q345B+NM360,Alaşımlı Çelik,Q345B/NM400/HARDOX |
| oem | Destek |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |