| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Uzunluk | 10-30 Metre |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
| Görev | Silt Temizleme, Yıkım, Madencilik Faaliyetleri, Tarama |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kepçe Silindiri |
| Tip | Hidrolik Yağ Silindiri |
| Malzeme | Q345B+Q460D |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |