| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 6 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| OEM | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 10ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| OEM | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 25ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 3500kg |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 3850kg |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Uygun Ekskavatör | 38-42ton |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Hizmet | Danışmanlık, Tasarım, Özelleştirme |
| Uygulama | Kazık Temel |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Ürün Adı | 26m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
|---|---|
| Uygulama | İnşaat makineleri |
| Görev | Silt Temizleme, Yıkım, Madencilik Faaliyetleri, Tarama |
| Renk | Sarı |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
|---|---|
| Ürün Adı | Uzun Erişimli Ekskavatör Bomu |
| İlerlemek | Uzatılmış Uzunluk ve Daha Yüksek Mukavemet |
| Renk | Sarı |
| Uygulama | İnşaat makineleri |