| Ürün Adı | Ekskavatör bağlantısız kaya patlaması |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| İhtiyaçları | 35-50ton ekskavatörü |
| OEM | Available |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine, İnşaat işleri |
| OEM | Mevcut |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Ağır ekipman parçaları |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Sertifikalar | ISO 9001 |
|---|---|
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Durum | Yepyeni. |
| Ürün Adı | Ekskavatör Kaya Bomu ve Kolu |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Ürün adı | Ekskavatör Portakal Kabuğu Kepçesi |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |