| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 20tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 2ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| tip | Hızlı bağlantı |
|---|---|
| Uygulama | madencilik |
| Malzeme | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Adedi | 1 parça |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Hidrolik, mekanik |
| Ürün adı | Hidrolik / Manuel hızlı bağlantı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 12 ay |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Ürün adı | Hidrolik / Manuel hızlı bağlantı |
|---|---|
| Malzeme | Q355B+NM400 |
| Garanti | 1 YIL |
| Pim Çapı | Özel boyutu destekleyin |
| Uygun ekskavatör modeli | SY,PC,HD,PC,EX |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |