| Kesme yüksekliği | 10mm-180mm |
|---|---|
| Garanti | 3 ay |
| Başvuru | kazı |
| Malzeme | Q355B NM400/450/500 Hardox450/500/550 |
| diş tipi | Tungsten/Taş/Açık Dişler |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Malzeme | Q345B+Q460D |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Hizmet | 24 Saat Çevrimiçi |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Tip | 2,5~30 Ton |
|---|---|
| Paketleme | Ahşap palet |
| İş baskısı | 120-180kg/cm2 |
| Satış sonrası servis sağlandı | Yurtdışı Servis Makinaları |
| Uygun | 5-120T |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Tip | Yürüyen Merdivenler,Ağır,Asansör Parçaları,Dış Mekan Ağır Hizmet,A6/TSR |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm,600-1000mm,600/800/1000,1000mm,800mm |
| hız | 0,5m/sn,0,5m/sn veya 0,65m/sn,0,5m/sn-0,75m/sn,0,5m/sn kök asansöre |
| Ürün adı | Yürüyen Merdiven, Yürüyen Merdiven Parçaları Alüminyum Yürüyen Merdiven Basamağı, açık ağır hizmet t |
| Öğe adı | Yürüyen Merdiven Basamak Zinciri, Yürüyen Merdiven dışında, Toplu Taşıma Ağır Hizmet yürüyen merdive |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
|---|---|
| Adedi | 1 TAKIM |
| Uygun | 25-38Tonluk Ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Karşı ağırlık | 2ton |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
|---|---|
| Adedi | 1 TAKIM |
| Uygun | 40-55Tonluk Ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Karşı ağırlık | 2-5ton |