| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine, İnşaat işleri |
| OEM | Mevcut |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | hidrolik |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | hidrolik |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | nehir tarama, liman inşaatı, metro inşaatı, inşaat temelli kazı. vb. |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 25-60T |
| Uygulama | Bina yıkımı, nehir taraması, yüksek yol temeli, baraj ve santral inşaat projesi vb. |
| Türü | Ağır hizmet |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Ağır ekipman parçaları |
| Kalite | % 100 test edildi |
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| özellik | yüksek verim |
| tip | Ağır ekipman parçaları |
| Kalite | % 100 test edildi |
| Garanti | 1 yıl |