| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Uygulama | madencilik |
|---|---|
| Garanti | 12 ay |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Makine Tonu | 6-55T |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 20000 mm |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345B |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindiri |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | madencilik |
| Malzeme | HD785 / Q355B |