| Malzeme | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Renk | Makinenize göre |
| Uygulama | hendek temizleme ve eğimli derecelendirme. |
| delievery | deniz |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
| Ağırlık | 680kg-3800kg |
| Renk | Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
| Ağırlık | 680kg-3800kg |
| Uygun | Kasa Ekskavatörü |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | Ekskavatör Devirme Kovası |
| Genişlik | 1800 mm |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345/460+NM400 |
| Tip | hendek kovası |
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygulama | ekskavatör kepçesi |
|---|---|
| Ürün adı | Ekskavatör GP Kovası |
| Uygun | 12-120t Ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Adedi | 1 takım |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Malzeme | Q345B/Q460/Q460+Q345B,Çelik |
| Tip | Ekskavatör tırmığı, standart |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| kullanım | Yol Süpürme |
|---|---|
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
| Uygun | 1.5-3Ton Ekskavatör |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 12 ay |
|---|---|
| Renk | müşteri gerekli |
| Ürün adı | Ekskavatör Yatırma Kovası |
| Tip | Ekskavatör Kovası |
| Garanti Sonrası Hizmet | Çevrimiçi Görüntülü Teknik Destek |