| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Moq | 1 set |
|---|---|
| Uygun | 3-6ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Uzunluk | özel |
| OEM | Kullanılabilir |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Moq | 1 set |
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Malzeme | Q345B/Q460/Q460+Q345B,Çelik |
| Tip | Ekskavatör tırmığı, standart |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Tip | Hendek Açma Ekskavatörü |
| modeli | komatsu/doosan/Hitachi/tırtıl vb. Ekskavatör |
| Kapasite | 0.2-1.8m³ |
| Malzeme | Q355B |
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşterinin İsteği |