| kullanım | Yol Süpürme |
|---|---|
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
| Uygun | 1.5-3Ton Ekskavatör |
| Başvuru | İnşaat makineleri |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | ekskavatör |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindir |
| makine modeli | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | ekskavatör |
|---|---|
| makine modeli | komatsu/kobelco/hitachi/tırtıl/hyundai/Volvo |
| Malzeme | Q355B |
| Uzunluk | 1-24m |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Başvuru | Ekskavatör Bomu |
|---|---|
| makine modeli | tırtıl/hyundai/Volvo |
| Malzeme | Q355 |
| Uzunluk | 2-24m |
| Renk | Sarı veya Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | Manuel Kıskaç |
|---|---|
| tip | Ekskavatör Mekanik |
| Malzemeler | Q355B |
| Başvuru | Kayaları, odunları, ekinleri kapmak |
| OEM Hizmeti | Mevcut |
| Ürün adı | Manuel Kıskaç |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Mekanik |
| Malzemeler | Q355B |
| Başvuru | Kayaları, odunları, ekinleri kapmak |
| OEM hizmeti | Mevcut |
| Ürün adı | Manuel Kıskaç |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Mekanik |
| Malzemeler | Q355B |
| Başvuru | Kayaları, odunları, ekinleri kapmak |
| OEM hizmeti | Mevcut |
| Renk | Siyah Sarı |
|---|---|
| Ağırlık | 220-1150kg |
| Uygulama | Kazı, Yükleme, Kazı |
| Özellikleri | Yüksek Mukavemet, Dayanıklı |
| Paketleme | Koyun eti |
| Malzeme | Q355+Aşınmaya dayanıklı malzeme |
|---|---|
| Renk | senin gerektiği gibi |
| Ağırlıklar | 1-15Ton |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| paket | Standart Paket/Gerektiği gibi |