| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
|---|---|
| sertifika | ISO9001 ce |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Condition | 100% Brand-new |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Color | Orange/Black/others |
| Power Source | Mechanical |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Ağırlık | 300kg |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Renk | Turuncu/Siyah/diğerleri |
|---|---|
| Kesme genişliği | 600mm, 800mm, 1000mm, 1200mm, 1400mm, 1600mm, 1800mm, 2000mm |
| Güç Kaynağı | Mekanik |
| Durum | % 100 yepyeni. |
| Ağırlık | 220-650kg |
| Color | Orange/Black/others |
|---|---|
| Weight | 250-14500kg |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Durum | % 100 yepyeni. |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Malzeme | Q355B |
| Sertifika | ISO9001 ce |
| Quality | High-Quality |
|---|---|
| CertifiPCe | ISO9001 |
| Material | Q355B,Q690D |
| Warranty | 1 Year |
| Power Source | Mechanical |
| Güç kaynağı | hidrolik/mekanik |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kalite |
| Malzeme | Q355B,Q690D |
| Ağırlık | 250-14500kg |
| Garanti | 1 yıl |
| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Condition | 100% Brand-new |
| Quality | High-Quality |
| Color | Orange/Black/others |
| CertifiPCe | ISO9001 |
|---|---|
| Material | Q355B,Q690D |
| Power Source | Mechanical |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Orange/Black/others |