| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Tüm ürün ömrü boyunca çevrimiçi destek |
| Uygulama | arazi takası |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Garanti | 3 ay |
| Miktar | 1 takım |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Tip | Hızlı Bağlantı |
| Boyut | 1020x400x400mm/ Özelleştirilebilir |
| paket | ahşap kasa |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Güç tipi | Hidrolik veya Mannul |
| MOQ | 1 adet |
| Renk | Özel |
| Uygun | 1-60Tonluk Ekskavatör |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hızlı Askı |
|---|---|
| Uygun | 1-60Tonluk Ekskavatör |
| Güç tipi | Hidrolik veya Mannul |
| Malzeme | Q355B |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Ürün adı | Ekskavatör Hızlı Askı |
|---|---|
| Miktar | 1 takım |
| Başvuru | ekskavatör |
| Renk | sarı |
| Boyut | 1020x400x400mm/ Özelleştirilebilir |
| Uygun | 1-60Tonluk Ekskavatör |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Malzeme | Q355B |
| Güç Tipi | Hidrolik veya Mannul |
| türü | Hızlı Bağlantı |
| Key Words | Hydraulic Quick Hitch |
|---|---|
| Production Period | 7 day |
| Efficient | very convenient |
| Suitable | 1-3Ton Excavator |
| Key Word | Attachments Quick Change |
| Hizmet | Video teknik desteği |
|---|---|
| Kazı makinesi | Herhangi bir marka |
| sistem | Hidrolik/Manuel Sistem |
| Ağırlık | 60-100kg |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Türü | Hızlı Bağlantı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygun | 1-60Tonluk Ekskavatör |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanları |
| Malzeme | Q355B |
| Ürün adı | ekskavatör tırmığı |
|---|---|
| Kalite | YÜKSEK KALİTE |
| paket | Standart paket |
| Boyut | Özel Boyut |
| Malzeme | Q355B |