| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşterinin Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Metro.havaalanı.alışveriş merkezi |
| Malzeme | metal |
| Türü | Hızlı Bağlantı |
|---|---|
| Material | Q355B |
| Güç tipi | Hidrolik veya Mannul |
| Application | Excavator Attachments |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hızlı Askı |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Türü | Hızlı Bağlantı |
| Durum | Yeni |
| Güç tipi | Hidrolik veya Mannul |
| Renk | Sarı siyah |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Adı | Ekskavatör Kaya Kovası |
|---|---|
| Uygulama | ekskavatör |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
|---|---|
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| Başvuru | ekskavatör |
| Renk | Sarı siyah |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
|---|---|
| Başvuru | ekskavatör |
| isim | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Dişler | Yüksek Mukavemetli Dişler |
| Renk | Sarı siyah |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Boyut | 0,25-4,3 cbm/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 280-4300kg/Özelleştirilmiş |
| cıvata | Yüksek mukavemetli cıvata |
| Malzeme | Yüksek dayanımlı çelik |
| Durum | %100 yeni |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | çevrimiçi |
| Paket | Standart paket |
| Ürün Adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |