| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindiri |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | ekskavatör uzun erişim kolu ve bomu |
| Ürün adı | ekskavatör kaya patlaması |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| Renk | özelleştirilmiş |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti Sonrası Hizmet | Çevrimiçi servis |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Ürün adı | ekskavatör kaya patlaması |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Garanti Sonrası Hizmet | Çevrimiçi servis |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | çevrimiçi |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Başvuru | ekskavatör |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Ön Parçaları |
| makine modeli | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Malzeme | Q355B |
| oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |