| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Uygulama | şeyl kırma, yıpranmış kaya, donmuş zemin. vb. |
| Malzeme | Q355B / HG785 / Q690D |
| Maximum Length | 18 |
|---|---|
| Maximum Load Capacity | 10 Tons |
| Excavator Model | Kobelco SK480 |
| Max Cut Depth | 16700 Mm |
| Quality | High Guarantee |
| Ürün Adı | 27m ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Adedi | 1 set |
| Uygun | 30-50ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355b/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Kovanın Kapasitesi | 1.5-2m³: özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kepçe Silindiri |
| Tip | Hidrolik Yağ Silindiri |
| Malzeme | Q345B+Q460D |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 20000 mm |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygulanabilir Endüstriler | Makine, İnşaat işleri |
| OEM | Mevcut |
| Uygulama | 40-100 ton Ekskavatör |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Şart | % 100 yeni |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |