| Başvuru | Çamur kazma, Arazi Temizleme ve Saha hazırlığı, Ekskavatör |
|---|---|
| Tip | ekskavatör tırmığı |
| Şart | 100% yeni |
| Malzeme | Q355b+NM400 |
| Boyut | Standart boyut veya müşterinin ihtiyacına göre |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşterinin Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Metro.havaalanı.alışveriş merkezi |
| Malzeme | metal |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Malzeme | Q345B/Q460/Q460+Q345B,Çelik |
| Tip | Ekskavatör tırmığı, standart |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Şekli | Standart Şekil |
|---|---|
| Kullanımı | kazı |
| Ürün Adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
| Boyut | Özel |
| Ağırlık | 200-4000kg |
| Koşul | Yeni yeni |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Tüm ürün ömrü boyunca çevrimiçi destek |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 7-70 |
| Garanti Sonrası Servis | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |