| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Renk | Müşterinin talebi,mavi/siyah/portakal/gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Ekskavatör HD Kova Ağır Hizmet Kovası Fabrika Fiyatı İnşaat Makine Parçaları CAT SH için Güçlendiril |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Marka | HT |
| MOQ | 1 set |
| Sertifika | ISO CE |
| Ürün Adı | 2024 Toptan Satış Ekskavatör SD Kov 20 25 30 ton Ekskavatör Ağır Güçlü Kaya Kov |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Marka | HT |
| MOQ | 1 set |
| Sertifika | ISO CE |
| Ürün Adı | HUITONG Çin Fabrikası Doğrudan Satış SD Kazıcı Kovası Madencilik Ekskavatörü ZX300 210 için Ağır Gör |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Ekskavatör Kaya Kovası |
| Marka | HT |
| Adedi | 1 set |
| Sertifika | ISO CE |
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Ürün adı | ekskavatör kaya kovası |
| Tip | Temiz |
| Anahtar Kelimeler | Komatsu Kaya Kovası |
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355B |
| Başvuru | tüm ekskavatör ön uç ekipmanlarını takın |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |