| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Garanti | 6 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan |
| Boy | özelleştirilmiş Boyut |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Uygulama | Malzemelerin yüklenmesi / boşaltılması |
|---|---|
| tip | Kapaklı Kova |
| Malzeme | Q460 + NM360 |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kapasite | 0.2-5.0CBM |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 27180 mm |