| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345B |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindiri |
| Şart | Yeni |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 12ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 2150kg |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 20tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 2700kg |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 22 tonluk bir ekskavatör |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 3100kg |
| Ürün Adı | Ekskavatör standart Bom |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| İhtiyaçları | 23ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| Ağırlık | 3100kg |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |