| Ürün adı | Ekskavatör Sökücü |
|---|---|
| Boyut | özelleştirilmiş |
| paket | Standart paket |
| Renk | müşteri odaklı |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Enerji ve Madencilik, İnşaat işleri |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Renk | taleplerine bağlı |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q345B |
| Başvuru | ekskavatör |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tip | ekskavatör ataşmanı |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Ağırlık | 2000~3100kg |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Tip | hidrolik |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Product name | HUITONG Hot Selling Lawn Mower Digger Flail Mower Excavator Attachment Brush Cutter for 2-20 Ton Excavator |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Type | Excavator Applicaiton |
| Warranty | 6 months |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Ürün adı | Ekskavatör Sökücü |
|---|---|
| Başvuru | Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Boyut | özelleştirilmiş |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q345B |
| Uygulama | ekskavatör |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | Çevrimiçi destek |
| tip | Hızlı bağlantı |
|---|---|
| Uygulama | Hızlı Dönüşüm Ekskavatör Ataşmanları |
| Malzeme | Hardox500 NM400 |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Özellikleri | Çift Güvenlik Sistemi |