| Tip | Kutu / Yan / Üst |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Kalem | Hidrolik Çekiç |
| oem | DAİREMİZ |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Ürün adı | hidrolik çekiç |
|---|---|
| Şart | %100 Yeni |
| Renk | Sarı |
| Malzeme | Q355B/Q690 |
| Maksimum Kazma Derinliği | 165mm |
| Tip | Sessiz / Yan / Üst |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | soosan |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | 140 mm keski |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | Hidrolik Kırıcı |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Çukur kazı makinesi kullanımı |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tip | Sessizlik |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Marka | HITACHI |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| modeli | HMB1400 |
| Durum | %100 yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| Ağırlık | 200-4500 Kg |
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | çevrimiçi |
| OEM | Kabul edilebilir |
|---|---|
| Ürün adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| paket | Standart paket |