| Ağırlık | 380-2250kg |
|---|---|
| Boyut | Küçük Orta Büyük |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Turuncu |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| Boyut | Küçük Orta Büyük |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kalite |
| dayanıklılık | Yüksek |
| İsim | Portakal Kabuğu Kepçesi |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| Boyut | Küçük Orta Büyük |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Renk | Turuncu |
| dayanıklılık | Yüksek |
| İsim | Portakal Kabuğu Kepçesi |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| İsim | Portakal Kabuğu Kepçesi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyut | Küçük Orta Büyük |
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
|---|---|
| Ağırlık | 380-2250kg |
| Renk | Turuncu |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Boyut | Küçük Orta Büyük |
| isim | Portakal Kabuğu Kepçesi |
|---|---|
| Şekil | Dört Veya Beş Pençe |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| dayanıklılık | Yüksek |
| Renk | Turuncu |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Adedi | 1 parça |
| Renk | Müşteri Gerekli |
|---|---|
| Malzeme | Q345B,NM360/400,HARDOX450/500 |
| Garanti | 12 ay |
| Uygulama | Limanlarda yaygın olarak kullanılır |
| Ağırlık | 1800kg |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Anahtar kelimeler | Ekskavatör Mekanik Çeneli |
| tip | dönen |
|---|---|
| Uygulama | Ekskavatör |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Kelime | Kaya İşleyici |
| Adedi | 1 parça |