| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Ürün Adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
| Boyut | Özel |
| Şekli | Standart Şekil |
| Ağırlık | 200-4000kg |
| Şekli | Standart Şekil |
|---|---|
| Kullanımı | kazı |
| Ürün Adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
| Boyut | Özel |
| Ağırlık | 200-4000kg |
| Şekli | Standart Şekil |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
| Malzeme | Çelik |
| Kullanımı | kazı |
| Ağırlık | 200-4000kg |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Dişler | keskin |
| kullanım | kazı |
| Malzeme | Çelik |
| Renk | Siyah/Yeşil/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Dişler | keskin |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Şekil | Standart Şekil |
| Ürün Adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
|---|---|
| Şekli | Standart Şekil |
| Dişler | keskin |
| Renk | Siyah/Yeşil/Özelleştirilmiş |
| Ağırlık | 200-4000kg |
| Ağırlık | 200-4000kg |
|---|---|
| Kullanımı | kazı |
| Şekli | Standart Şekil |
| Ürün Adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
| Renk | Siyah/Yeşil/Özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
|---|---|
| Dişler | keskin |
| Şekil | Standart Şekil |
| Malzeme | Çelik |
| kullanım | kazı |
| Ağırlık | 200-4000kg |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Dişler | keskin |
| Ürün adı | Ekskavatör Fırçalı Tırmık |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Ağırlık | 200-4000kg |
| Şekli | Standart Şekil |
| Kullanımı | kazı |
| Dişler | keskin |