| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |
| Uygulama | 40-100 ton Ekskavatör |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Şart | % 100 yeni |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |
| Malzeme | Q355 |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| paket | standart paketleme |
| Özellik | yüksek kalite |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Paket | Standart paket |
| Malzeme | Q355B |
| Ağırlık | 200-1500 kg |
| Durum | %100 yeni |
| Kova kapasitesi | 9.0-15m3 |
|---|---|
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Q355 |
|---|---|
| Paketleme | Standart paketleme |
| Özellik | Yüksek Darbe Dayanımı |
| Adedi | 1 parça |
| Uygun | 1-120t Ekskavatör |
| İşletim ağırlığı | 800kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0,58 m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşteri gerekli |
| İşletim ağırlığı | 800kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0.1m3-1.5m3 |
| CertifiPCion | ISO9001 |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | Müşterilerin gereksinimleri |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör, Tekerlekli Ekskavatör |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 6 ay |