| OEM | Kabul edilebilir |
|---|---|
| Ürün Adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| Paket | Standart paket |
| Ağırlık | 200-1500 kg |
| fonksiyon | Kaya/Beton kırma |
| Ağırlık | 200-1500 kg |
|---|---|
| Durum | %100 yeni |
| Garanti | 6 yıl |
| Malzeme | Q355B |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Ağırlık | 200-1500 kg |
|---|---|
| fonksiyon | Kaya/Beton kırma |
| Durum | %100 yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| Görev | Kaya/Beton kırma |
|---|---|
| Durum | %100 yeni |
| Ağırlık | 200-1500 kg |
| Garanti | 6 yıl |
| Paket | Standart paket |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| fonksiyon | Kaya/Beton kırma |
| Ağırlık | 200-1500 kg |
| Garanti | 1 yıl |
| Paket | Standart paket |
| Durum | %100 yeni |
|---|---|
| Satış Sonrası Hizmet Verilir | çevrimiçi |
| Paket | Standart paket |
| Ürün Adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| Malzeme | Alaşımlı çelik |
| Uygun Ekskavatör (ton) | 3T-50T |
|---|---|
| Uygulama Makinesi | Digger Ekskavatör |
| Malzeme | Q355B / NM360 / Hardox400 |
| Liman | Guangzhou / Huangpu / Nansha |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |
| Paket | Standart paket |
|---|---|
| Ağırlık | 200-1500 kg |
| Durum | %100 yeni |
| Ürün Adı | ekskavatör hidrolik kırıcı |
| OEM | Kabul edilebilir. |
| Garanti Sonrası Servis | Çevrimiçi destek, Saha bakımı |
|---|---|
| Pazarlama Türü | Sıcak Ürün 2019 |
| Showroom Bölgesi | Mısır, Kanada, Türkiye, Birleşik Krallık |
| Marka adı | HUITONG |
| Basınç | 160-180kg / C㎡ |