| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Ürün adı | Ekskavatör Başparmak Kovası |
|---|---|
| Boy | OEM boyutu |
| Kapasite | 1-15 CBM |
| Teslimat süresi | 8-35 gün |
| Logo | Müşteri Logosu |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Ekskavatör / Yükleyici |
| Malzeme | Q345B+NM360,Q345B/NM400/HARDOX 450 |
| OEM | Mevcut |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Kaynağı | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Paket | Karton |
| Özellik | Yüksek güç |
| Ürün Adı | Ekskavatör Kütük Sökücü |
| Kaynağı | Guangzhou, Çin |
|---|---|
| Ürün Adı | Ekskavatör Kütük Sökücü |
| Paket | Karton |
| MOQ | 1 parça |
| Renk | sarı |
| Ürün Adı | Ekskavatör Kütük Sökücü |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Garanti | 1 yıl |
| Paket | Karton |
| Uygulama | ekskavatör |
| Uygulama | ekskavatör |
|---|---|
| Renk | sarı |
| Özellik | Yüksek güç |
| MOQ | 1 parça |
| Ürün Adı | Ekskavatör Kütük Sökücü |