| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Tip | ekskavatör Ataşmanları |
| Hareketli tip | Tekerlekli Ekskavatör |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 2ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 12ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 20tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Ürün Adı | Ekskavatör Eğme Hızlı Bağlantısı |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 30 tonluk kazıcı |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Pim Çapı | özel |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Boyut | 1020x400x400mm/ Özelleştirilebilir |
| Renk | sarı |
| Tip | Hızlı Bağlantı |
| Başvuru | ekskavatör |
| Miktar | 1 takım |
|---|---|
| Malzeme | Çelik |
| Tip | Hızlı Bağlantı |
| Boyut | 1020x400x400mm/ Özelleştirilebilir |
| paket | ahşap kasa |
| Ürün Adı | Ekskavatör Hızlı Askı |
|---|---|
| Marka adı | Huitong |
| Türü | Çukur kazı makinesi kullanımı |
| Garanti | 6 ay |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |