| Uzunluk | 15.4 metre |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Uygun | PC300 / SK220 |
| Malzeme | Q355B |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Maks. Çalışma yarıçapı | 11250 mm |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Maksimum dikey kazma derinliği | 20000 mm |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Açıklama | Kol ve Bom |
|---|---|
| Başvurmak | Ekskavatör Ekskavatör Yedek Parçaları |
| Teslimat süresi | 10-15days |
| Uygulama | Küçük ve sağlam inşaat alanı |
| Geleneksel ekipman | Kapaklı Kova |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 20-25ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| karşı ağırlık | 2 ton |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 35-45ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355/Q690/HG785/Weldox/Strenx |
| karşı ağırlık | 0ton |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Marka | Huitong |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| tip | Ekskavatör parçaları |
| Adedi | 1 parça |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Marka adı | HUITONG |
| model | MAG-18VP-230 MAG-18VP-250/350 MAG-26VP MAG-33VP MAG-85VP |
| Uygun Ekskavatör | 20-40 ton |
| uzunluk | 8-11 milyon |