| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Malzeme | Q345B |
| Uygulama | Paletli ekskavatör |
| Bölüm adı | Bom/Kol/Kova Silindiri |
| Şart | Yeni |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Bölüm adı | Ekskavatörler Bom Kepçe Kolu |
| Tip | hidrolik |
| Malzeme | Q345B |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Başvuru | ekskavatör |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Ön Parçaları |
| makine modeli | Komatsu PC Hitachi Volve Doosan |
| Malzeme | Q355B |
| oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Şart | Yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlanan | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| CertifiPCion | ISO9001:2008 |
| Uygulama | binaların yıkılması, fırçanın temizlenmesi ve ağır nesnelerin kaldırılması, |
| CertifiPCion | ISO9001 |
|---|---|
| Şart | Yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |
| Şart | 100% yeni |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| İşletim ağırlığı | 24300kg,12200kg,9000kg,23100kgs,22ton |
| Renk | Müşterinin İsteği |