| Size | Standard Size/Customized |
|---|---|
| AppliPCion | Excavation |
| Shape | Clamshell |
| Color | Yellow/customized |
| Weight | 540-6150kg |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Malzeme | Q355 |
|---|---|
| Adedi | 1 parça |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Makine tipi | Ekskavatör Ataşman Aletleri |
| Paketleme | Standart paketleme |
| Uygulama | kazı |
|---|---|
| Boyut | Standart Boyut/Özelleştirilmiş |
| Şekil | İstiridye kabuğu |
| Yapı | Birleşik |
| Ağırlık | 540-6150kg |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Adedi | 1 takım |
| Uygun | 1-100t Ekskavatör |
| Ürün adı | İş Makinaları Ataşmanları |
| Kalite | Yüksek Garanti |
| Ürün Adı | Kazı makinesi sapı kovası |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 20tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Kapasite | 1.0m³; Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Kazı makinesi sapı kovası |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 22 tonluk bir ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Kapasite | 1.2m³; Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Kazı makinesi sapı kovası |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 25ton ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Kapasite | 1.4m³; Özelleştirilmiş |
| Ürün Adı | Kazı makinesi sapı kovası |
|---|---|
| Moq | 1 set |
| Uygun | 35ton ekskavatörü |
| Malzeme | Q355B/NM400/HARDOX450 |
| Kapasite | 1.6m³; Özelleştirilmiş |