| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| tip | Mekanik |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Kapasite | 0.01 ~ 15cbm |
| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Marka | Huitong |
|---|---|
| kova tipi | standart kova |
| Renk | müşteri gerekli |
| Adedi | 1 takım |
| Kalite | Yüksek kalite |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Temiz |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşterinin Gereksinimleri |
| Uygulama | Toplu Taşıma,Metro.havaalanı.alışveriş merkezi |
| Malzeme | metal |
| Renk | Müşterinin İsteği |
|---|---|
| Malzeme | Q345B+NM400 |
| Başvuru | Yükleme/boşaltma malzemeleri, günlük yükü |
| Garanti | 12 ay |
| Tip | Döner ve döner olmayan, Döner Tip veya Sabit Tip |
| Malzeme | Q345B/Q460/NM400+Q345 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Şart | 100% yeni |
| Satış sonrası hizmet sağlanır | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Tip | Eğme temizleme Kovası |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |