| Malzeme | HARDOX400/500,Q345B+NM360 |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Sağlanan satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Çevrimiçi destek |
| Başvuru | 1-30t ekskavatör |
| Renk | Müşterinin İsteği, Mavi/Siyah/Turuncu/Gri |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Paletli ekskavatör |
| Malzeme | Q345B |
| oem | Mevcut |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| tip | Temiz |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Sertlik | HRC 50-53 |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Uygulama | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| tip | Mekanik |
| renk | Müşterinin Isteği |
| Adedi | 1 parça |
| Kapasite | 0.01 ~ 15cbm |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| tip | Standart |
|---|---|
| Uygulama | Çamur Kazma |
| kullanım | Çiftlik işi |
| amaç | Ekskavatör parçaları |
| model | 1T-5T |
| Koşul | Yeni |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Video teknik desteği, Tüm ürün ömrü boyunca çevrimiçi destek |
| Uygulama | arazi takası |
| Malzeme | Q345 / Q460 / NM360 / NM400 / WH60) / Hardox400 |
| Garanti | 3 ay |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |
| Tip | Dış Mekan Ağır Hizmet Tipi |
|---|---|
| Adım genişliği | 600mm/ 800mm / 1000mm |
| Küpeşte rengi | Müşteri Gereksinimleri |
| Başvuru | Toplu Taşıma,Subway.airport.alışveriş merkezi |
| Malzeme | Metal |